Ручка кулькова, пластикова Madison, ТМ Totobi
Характеристики
| Індивідуальна упаковка | п\\п пакет |
| Вага ящика | 8 кг |
| Група нанесення | Тамподрук |
| Кількість в упаковці | 50 шт |
| Кількість у ящику | 1000 шт |
| Колір | світло-фіолетовий |
| Матеріал | Пластик |
| Підрозділ у каталозі | Пластикові ручки |
| Розділ у каталозі | Ручки |
| Розмір | Довжина 14.3 см |
| Розмір ящика | 43 х 32 х 18 см |
| Стать | унісекс |
| ТМ | Totobi |
Рекомендовані товари
Ручка-стилус кулькова, пластикова Istanbul TM Totobi
Код: 1013-10
Наявність: Є в наявності
14.44 грн
Ви переглядали
Худі дитяче ID Core, колір оливковий - 406365708/10
Код: 40636(ID identity)
Наявність: Немає в наявності
2537.41 грн
Худі дитяче ID Core, колір темно-синій - 4063679012/14
Код: 40636(ID identity)
Наявність: Немає в наявності
2537.41 грн

















