Універсальний зарядний пристрій Kid 20000 mAh, TM TEG
Універсальний зарядний пристрій Kid 20000 mAh, TM TEG
Немає в наявності
Код: 8026-08
Ціна:
1324.01 грн
Опис товару
Корпус пристрою алюмінієвий, що добре підходить для лазерного гравіювання. Має індикатор залишкового заряду. Ємність батареї: 20000 mAh Вхід Micro-USB, USB, Type-C Вихід USB 1: DC 5V-2.1A. Вихід USB 2: DC 5V-2.1A
Характеристики
| Ємність | 20000 mAh |
| Індивідуальна упаковка | картонна коробка |
| Вага | 449 грам |
| Вага ящика | 21,5 кг |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Гравіювання |
| Додаткові дані | Мережеві |
| Кількість у ящику | 40 шт |
| Колір | чорний |
| Матеріал | Метал |
| Підрозділ у каталозі | Зарядні пристрої |
| Розділ у каталозі | Електроніка |
| Розмір | 14,1 х 6,5 х 2,7 см |
| Розмір ящика | 42,9 х 36 х 21,2 см |
| ТМ | Teg |
Рекомендовані товари
Універсальний зарядний пристрій Optimus 20000 mAh, TM TEG
Код: 8042-08
Наявність: Є в наявності
1094.82 грн
Бездротовий зарядний пристрій TheGeneral VivaCharge 15W, колір чорний - 40051019-01
Код: 40051019(TheGeneral)
Наявність: Є в наявності
2273.31 грн
Повербанк з підсвіткою Starlight 10000 mAh, ТМ TEG
Код: 8075-106
Наявність: Є в наявності
1134.86 грн
Ви переглядали
Брелок Voyager Color, колір сріблястий - V4958-32
Код: V4958(Voyager)
Наявність: Немає в наявності
28.33 грн
Рюкзак міський ID Ripstop, колір сірий - 1805260TUN
Код: 1805(ID identity)
Наявність: Немає в наявності
2601.78 грн
Куртка софтшел чоловіча ID Performance, колір сірий - 0868260S
Код: 0868(ID identity)
Наявність: Немає в наявності
6550.80 грн
Брелок Voyager Color, колір червоний - V4958-05
Код: V4958(Voyager)
Наявність: Немає в наявності
28.33 грн




