Зволожувач повітря Breeze, TM TEG
Зволожувач повітря Breeze, TM TEG
Є в наявності
Код: 8041-01
Ціна:
490.97 грн
Опис товару
Лаконічний сучасний дизайн. Зручна конструкція для наповнення води. Не створює стороннього шуму. Має додатковий режим яскравого, кольорового підсвічування. Робоча напруга: DC5.0V. Робочий струм: 200-450 mA. Живлення: 1.0 - 2.25 W. Кількість води для розпилення: 30 мл - 50 мл/год.
Матеріал: ABS/PP/апаратні/електронні деталі.
Характеристики
| Індивідуальна упаковка | Індивідуальна картонна коробка |
| Вага | 175 г |
| Вага ящика | 15,1 кг |
| Група Кольорів | Білий |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк, шовкодрук |
| Кількість у ящику | 60 шт |
| Колір | білий |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм | 360 мл |
| Підрозділ у каталозі | Зволожувачі повітря |
| Розділ у каталозі | Електроніка |
| Розмір | 7,8 x7,8 x 14,5 см |
| Розмір ящика | 50 х 41,5 х 32,4 см |
| ТМ | Teg |
Рекомендовані товари
Ви переглядали
Кепка coFEE Snap perforated, колір синій - 4261.4 CO
Код: 4261(Cofee)
Наявність: Немає в наявності
537.66 грн






