Універсальний зарядний пристрій Urban 10000 mAh, TM TEG
Універсальний зарядний пристрій Urban 10000 mAh, TM TEG
Немає в наявності
Код: 8029-08
Опис товару
Універсальний зарядний пристрій, акумулятор: літій-полімерний, широка сумісність. Корпус пристрою вогнетривкий пластик. Має індикатор залишкового заряду. Вхід: DC 5V/2.1A (кабель Micro/USB)
Вихід: DC 5V/2.1A (Micro/iPX/Type-C). Загальний вихід (USB + кабель): DC 5V/2.1A(Max)
Характеристики
| Ємність | 10000 mAh |
| Вага | 230 грам |
| Вага ящика | 22 кг |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк |
| Кількість у ящику | 80 шт |
| Колір | чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Підрозділ у каталозі | Зарядні пристрої |
| Розділ у каталозі | Електроніка |
| Розмір | 6,7 x 2 x 14,5 см |
| Розмір ящика | 63 х 40 х 21,5 см |
| ТМ | Teg |
Рекомендовані товари
Універсальний зарядний пристрій METEOR 20000 mAh, TM TEG
Код: 8031-08
Наявність: Є в наявності
2127.02 грн
Повербанк з підсвіткою Starlight 10000 mAh, ТМ TEG
Код: 8075-105
Наявність: Є в наявності
1134.86 грн
Бездротовий зарядний пристрій TheGeneral Force 15W, колір чорний - 40050219-01
Код: 40050219(TheGeneral)
Наявність: Є в наявності
864.35 грн
Бездротовий зарядний пристрій TheGeneral Powerplant 15W, колір чорний - 40050119-01
Код: 40050119(TheGeneral)
Наявність: Є в наявності
1346.33 грн
Ви переглядали
Худі Printer Prime, колір кобальт/темно-синій - 22620705360XS
Код: 2262070(Printer Prime)
Наявність: Немає в наявності
3156.95 грн
Бальзам для губ Voyager, колір золотистий - V0764-24
Код: V0764(Voyager)
Наявність: Немає в наявності
73.65 грн









