Універсальний зарядний пристрій Space 10000 mAh, TM TEG
Універсальний зарядний пристрій Space 10000 mAh, TM TEG
Немає в наявності
Код: 8032-01
Опис товару
Універсальний зарядний пристрій, акумулятор:літій-полімерний. Корпус виготовлений з вогнетривкого пластику. Має цифровий індикатор залишкового заряду.
Батарея: літій-полімерна
Вхід: MicroUSB: DC5V/2.1A(Max)
Вхід/Вихід Type-C: DC5V-2.1A(Max)
Вихід USB 1: DC5V/1A(Max)
Вихід USB 2: DC5V/2.1A(Max)
Виходи: DC5V-2.1A(Max)
Ємність: 10000mAh
Характеристики
| Ємність | 10000 mAh |
| Індивідуальна упаковка | Індивідуальна картонна коробка |
| Вага ящика | 23,2 кг |
| Група Кольорів | Білий |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк, шовкодрук |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Кількість у ящику | 80 шт |
| Колір | білий |
| Матеріал | Пластик |
| Підрозділ у каталозі | Зарядні пристрої |
| Розділ у каталозі | Електроніка |
| Розмір | 7 х 1,6 х 13,9 см |
| ТМ | Teg |
Рекомендовані товари
Універсальний зарядний пристрій Optimus 20000 mAh, TM TEG
Код: 8042-08
Наявність: Є в наявності
1094.82 грн
Бездротовий зарядний пристрій TheGeneral SwiftFlow 15W, колір чорний - 40050919-01
Код: 40050919(TheGeneral)
Наявність: Є в наявності
1505.10 грн
Універсальний зарядний пристрій Kamber 10000 mAh, TM TEG
Код: 8051-10
Наявність: Є в наявності
1391.32 грн
Ви переглядали
Куртка софтшел жіноча ID Basic, колір чорний - 0876900XS
Код: 0876(ID identity)
Наявність: Немає в наявності
8409.95 грн
Брелок Voyager Bicycle, колір синій - V8430-11
Код: V8430(Voyager)
Наявність: Немає в наявності
35.54 грн



