Універсальний зарядний пристрій Omega 30000 mAh, TM TEG
Універсальний зарядний пристрій Omega 30000 mAh, TM TEG
Немає в наявності
Код: 8044-01
Ціна:
2865.40 грн
Опис товару
Універсальний зарядний пристрій Omega 30000 mAh, TM TEG має Quick charge QS 22.5W+PD 20W, rated 18600mAh. Батарея li-polimer. type-c input : 5V/3A, 9V/2A. 12V/1.5A, micro: 5V/3A, 9V/2A. 12V/1.5A, ; type-c output; 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A (PD 20W);micro: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A USB: 5V/4.5A, 4.5V/5A, 9V/2A, 12V/1.5A (QC 22.5W), USB: 2/3/4, 5V-3A max. Універсальний, компактний та мобільний акумулятор, який може заряджати практично всі пристрої, що підтримують зарядку від USB. Інтелектаульний чіп з кількома схемами захисту, включаючи захист від перенапруги та перегріву. LED дисплей для індикації стану ємності акумулятора. Інструкція: перед першим використанням Power bank потрібно зарядити. Зарядка Power Bank - підключіть Power bank до джерела usb за допомогою usb-кабелю, наприкла до зарядного пристрою. Зарядка пристрою: підключіть пристрій до Power bank, за допомогою usb-кабелю. При необхідності увімкніть Power bank, натиснувши кнопку.
УВАГА! Вся продукція проходить сувору перевірку якості, і якщо и помітили перегрів продукту, специфічний запах, деформацію тощо, будь-ласка негайно припиніть його використання та зверніться до продавця.
Характеристики
| Ємність | 30000 mAh |
| Індивідуальна упаковка | Індивідуальна картонна коробка |
| Вага | 620 грам |
| Вага ящика | 10.8 кг |
| Група Кольорів | Білий |
| Група нанесення | Тамподрук, УФ друк, шовкодрук |
| Кількість у ящику | 16 шт |
| Колір | білий |
| Матеріал | Пластик |
| Підрозділ у каталозі | Зарядні пристрої |
| Розділ у каталозі | Електроніка |
| Розмір | 14,2 х 6,8 х 4 см |
| Розмір ящика | 37 х 19 х 20.5 см |
| ТМ | Teg |
Рекомендовані товари
Бездротовий зарядний пристрій TheGeneral FlashCharge 15W з годинником, колір чорний - 40051219-01
Код: 40051219(TheGeneral)
Наявність: Є в наявності
1151.01 грн
Повербанк з підсвіткою Starlight 10000 mAh, ТМ TEG
Код: 8075-101
Наявність: Є в наявності
1134.86 грн
Бездротовий зарядний пристрій з годинником Cyber, TM TEG
Код: 8066-08
Наявність: Є в наявності
1067.98 грн
Ви переглядали
Світшот Printer Prime, колір чорний/червоний - 22620719040L
Код: 2262071(Printer Prime)
Наявність: Немає в наявності
2846.92 грн
Рюкзак міський ID Ripstop, колір чорний - 1805900TUN
Код: 1805(ID identity)
Наявність: Немає в наявності
2601.78 грн
Світшот Printer Prime, колір антрацит/чорний - 22620719390XXL
Код: 2262071(Printer Prime)
Наявність: Немає в наявності
2846.92 грн
Брелок Voyager Bicolor, колір жовтий - V9804-08
Код: V9804(Voyager)
Наявність: Немає в наявності
72.10 грн






