Універсальний зарядний пристрій METEOR 10000 mAh, TM TEG
Універсальний зарядний пристрій METEOR 10000 mAh, TM TEG
Немає в наявності
Код: 8030-08
Ціна:
1272.97 грн
Опис товару
PD18W + QC3.0 quick charge
Battery capacity: 10000mAh/3.7V/37Wh
Material:Aluminum alloy+ABS
Micro Input: 4.65V-5V⎓3A
Type-C Input:4.65V-5V⎓3A,8.65-9V⎓2A,11.5-12V⎓1.5A
Type-C Output:4.65V-5V⎓3A,8.65-9V⎓2A,11.5-12V⎓1.5A
USB Output:4.65V-5V⎓3A,8.65-9V⎓2A,11.5-12V⎓1.5A
Характеристики
| Ємність | 10000 mAh |
| Індивідуальна упаковка | Індивідуальна картонна коробка |
| Вага ящика | 8.6 кг |
| Група Кольорів | Чорний |
| Група нанесення | Гравіювання |
| Кількість у ящику | 30 шт |
| Колір | чорний |
| Матеріал | Метал |
| Підрозділ у каталозі | Зарядні пристрої |
| Розділ у каталозі | Електроніка |
| Розмір | 14 х 6,8 х 1,6 см |
| Розмір ящика | 43 х 20,5 х 18 см |
| ТМ | Teg |
Рекомендовані товари
Повербанк з підсвіткою Starlight 10000 mAh, ТМ TEG
Код: 8075-101
Наявність: Є в наявності
1134.86 грн
Універсальний зарядний пристрій METEOR 20000 mAh, TM TEG
Код: 8031-08
Наявність: Є в наявності
2127.02 грн
Універсальний зарядний пристрій Kamber 10000 mAh, TM TEG
Код: 8051-10
Наявність: Є в наявності
1391.32 грн




