Ручка кулькова, пластикова New York, ТМ Totobi
Характеристики
| Індивідуальна упаковка | п\\п пакет |
| Вага ящика | 8.5 кг |
| Група нанесення | Тамподрук |
| Кількість в упаковці | 50 шт |
| Кількість у ящику | 1000 шт |
| Колір | синій |
| Матеріал | Пластик |
| Підрозділ у каталозі | Пластикові ручки |
| Розділ у каталозі | Ручки |
| Розмір | Довжина 14 см |
| Розмір ящика | 53 х 33 х 15 см |
| Стать | унісекс |
| ТМ | Totobi |
Рекомендовані товари
Ви переглядали
Худі жіноче ID Core, колір білий - 0637001XS
Код: 0637(ID identity)
Наявність: Немає в наявності
3270.77 грн
Ручка металева кулькова Bergamo Bosso, колір синій - 990M-3
Код: 990M(Bergamo)
Наявність: Є в наявності
70.91 грн









